GitHub

Programátor je horníkem dnešní doby! Každý programátor je pod velkým časovým tlakem a najít volného programátora se občas rovná výhře v loterii. Každý z nás programátorů si určitě vybaví pocit, když zjistí, že na Githubu najde užitečnou komponentu, kterou zrovna potřebuje pro svůj vývoj. I to je důvod a motivace, proč se snažím čas od času přispět na Github. Specifikum českých služeb je, že vetšinou nemají žádné komponenty v .NETu. Takže se velmi často dostanete do situace, kdy si budete muset konektor nebo integraci napsat sami. 

1. ComGate platební brána

Asi nejčastěji se v e-commerce projektech setkáte s integrací na platební bránu. Pokud potřebujete integravovat Vaše řešení právě s ComGate , tak můžete využít konektor, který jsem dal na GitHub.

https://github.com/TomasHorvath/.NET-ComGateAPI 

2. GoSMS sms brána 

GoSMS je sms brána od společnosti GoPay, která shodou okolností má konektor na platební bránu, ale již ne na GoSmS. Jestli chcete vzužít GoSMS pro notifikaci Vašich zákazníků, tak můžete využit můj konektor.

https://github.com/TomasHorvath/TomasHorvath.GoSms.API

3. Pohoda POCO´s

Pracujete s ekonomickým softwarem POHODA Stormware ? Asi jste se již dostali do situace, kdy potřebujete automatizovat nějaký proces. S POHODOU se dá komunikovat právě pomocí XML dokumentů. Ale je jich velké množství. Využil jsem nástroje XSD2XML a nechal vygenerovat POCO objekty. Jednoduše stačí serializovat XML dokumenty do objektu a pak je můžete ve srozumitelné formě používat ve Vaší aplikační logice.

https://github.com/TomasHorvath/PohodaAPI