Integrace nopCommerce

Hledáte integraci na Váš ERP systém nebo modul pro platební bránu ? Neustále rozšiřuji nabídku modulů pro integraci s českými systémy. U většiny modulu je nutná nasledná úprava modulů, protože každý zákazník má trochu specifické požadavky na integraci. 

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

GoPay platba kartou

Integrace na jednu z nejpopulárnějších platebních brán v ČR. Plugin podporuje i předautorizované platby a rozšíření pro EET.
1 500,00 (CZK)

GoSMS Notifikace

Integrace systému GoSMS na události systému nopCommerce. Zákazníkovi se odesílají automaticky SMS notifikace na základě povolených událostí
1 000,00 (CZK)

ComGate platba kartou

ComGate je velmi populární a srozumitelná platební brána. Plugin podporuje i rozšíření pro EET
1 500,00 (CZK)

Heureka produktový feed

Využijte jeden z největších zbožových vyhledávačů. Plugin generuje produktový feed, který je dnes nezbytný pro internetový marketing.
300,00 (CZK)

Heureka ověřeno zákazníkem

Plugin umožňuje podporu funkce Ověřeno zákazníkem pro poskytovatele Heuréka.cz. Služba Ověřeno zákazníkem zvyšuje důvěryhodnost eshopu.
300,00 (CZK)

Náhled blogu na domovské stránce

Chcete zákazníkům zobrazit poslední aktivitu na Vašem blogu ? Plugin Vám umožní zobrazit poslední příspěvky na úvodní stránce pomoci slideru, včetně obrázků.
200,00 (CZK)

Elastic Search Logger Plugin

Sometimes you would like to store log events in separate database or event in separate enviroment. If you plan do pro active monitoring your nopcommerce solution. You can use this plugin which enable to store log on Elastic Search server. You can also do something more and use kibana for analyze log data.
0,00 (CZK)

ČSOB platba kartou

2 500,00 (CZK)

Zásilkovna.cz

Plugin přidává možnost osobního odběru na pobočkách zásilkovna.cz. Zároveň umožňuje automatizaci zadávání dodacích listů, balíku pomocí API zásilkovna.cz
2 500,00 (CZK)